برگزاری جشن آغاز سال تحصیلی فرزندان مددجوبرگزاری مراسم جشن آغاز تحصیلی انجمن حمایت زندانیان تبریز

به گزارش روابط عمومی انجمن حمایت زندانیان تبریز مراسم جشن آغاز سال تحصیلی با حضور مدیران، خیّرین و جمعی از هنرمندان و خانواده های مددجویان در محل فرهنگسرای الغدیر برگزار شد. محمد علی نصرتی مدیرعامل انجمن ضمن تبریک و گرامی داشت عید غدیر از غدیر خم بعنوان نقطه عطف در تاریخ مکتب تشیع یاد کرد […]

به گزارش روابط عمومی انجمن حمایت زندانیان تبریز مراسم جشن آغاز سال تحصیلی با حضور مدیران، خیّرین و جمعی از هنرمندان و خانواده های مددجویان در محل فرهنگسرای الغدیر برگزار شد.

محمد علی نصرتی مدیرعامل انجمن ضمن تبریک و گرامی داشت عید غدیر از غدیر خم بعنوان نقطه عطف در تاریخ مکتب تشیع یاد کرد و گفت در چنین روزی پیامبر بزرگوار اسلام، حضرت علی (ع) را جانشین خود انتخاب کرد که هم باعث خشنودی خداوند تبارک و تعالی شد و هم ناامیدی دشمنان را به همراه داشت و روزی که خداوند متعال از آن بعنوان روز کامل شدن دین و به حد نهایت رسیدن نعمتهای خود یاد می کند.

وی در وصف مولای متقیان حضرت علی (ع) گفت اندیشه های بزرگ بشری در توصیف او حیران و عاجز هستند همان کسی که به حکم رسول الله (ص) پیروی از او، بعنوان ولی الله ، یدالله، حجه السلام، امیر مؤمنان و باب مدینه علم نامبرده است کسی که ضربت پیروزی آخرین او در روز خندق بر عبادت جن و انس برتری یافت و در لیله المبیت همه وجودش را در طبق اخلاص گذاشت تا پیامبر اسلام و در حقیقت اسلام نجات یابد.

در هیچ جنگی مغلوب نگشت و نگریخت و هرگز بازوانش از شمشیر زدن خسته نشد و این شجاعت فوق بشری را با زهد و عبادت، ایثار و شفقت ، تواضع و بی اعتنایی به مال و مقام دنیوی چنان درهم آمیخته بود که بصورت مظهر عجایب و جامع اضداد تجلّی       می کرد و چنین جامعیتی در تاریخ زمامداران عالم هرگز دیده نشده است.

حیات سیاسی و اجتماعی امام علی (ع) به ویژه در تاریخ کوتاه حکومت پنج ساله آن حضرت با وجود همه تنگناها و محدویتهایی که وجود داشته یکی از درخشانترین قطعات تاریخ سیاسی و اجتماعی حیات بشری است که باید همیشه به آن افتخار کرد و بالید.

نصرتی در توصیف دست آوردهای نظام مقدّس جمهوری اسلامی ایران از ولایت فقیه و امنیت بعنوان  دو عنصر تعیین کننده و راهبردی نام برد و گفت: همه ما مدیون امام، شهداء و همه کسانیکه از دین و ناموس این ملت و مملکت حراست و پاسداری می کنند هستیم و باید قدردان و شکرگزار باشیم.

نصرتی تصریح کرد: با بهره گیری از ظرفیت خیّرین و امکاناتی که انجمن در اختیار دارد حمایتهای مادی و معنوی خود را از خانواده های کم بضاعت افزایش داده و آسیب ها و تبعات ناشی از حبس و نبود سرپرست خانواده را در تمامی ابعاد مختلف به حداقل تقلیل دهد.

نصرتی در تشریح برنامه ها و اولویتهای جدید انجمن در حمایت از خانواده ها گفت: تحویل سبد غذایی که در گذشته بطور نامرتب تحویل داده میشد منبعد بصورت سیستمی و منظم و الکترونیکی خواهد بود.

مدیرعامل انجمن در خصوص تأمین نیازمندیهای درمانی و دارویی گفت: با پزشکان و داروخانه ها نیز جهت معاینه بیماران و نیز تهیه دارو به صورت رایگان هماهنگی های لازم انجام گرفته است و در خاتمه از اعضای هیئت مدیره محترم انجمن ، خیّرین، هنرمندان و تمام کسانی که در راه کاهش دغدغه های خانواده ها تلاش می نمایند قدردانی کرد، در ادامه برنامه های شاد و متنوعی توسط هنرمندان اجرا و در آخر مراسم نیز با اجرای مسابقه فرهنگی از دانش آموزان نمونه مددجو توسط انجمن حمایت تجلیل بعمل آمد و به ۲۴۰ نفر از فرزندان مددجو کیف و لوازم تحریر به ارزش 312.000.000ریال اهداء گردید.

 

 

شماره حساب
کمک به آزادی مددجویان
0105924719000 بانک ملی سیبا

6037997599044634  شماره کارت

تماس با ما
آدرس: تبریز،جاده ائل گلی،فلکه خیام،35 متری سینا،اول کوی مخابرات پ 22  ، انجمن حمایت از زندانیان
تلفن: (41)3 3826324
مددکاری: (41)3 3826238
فکس: (41)3 3826361