بازدید دادستان عمومی و انقلاب تبریز از خانواده های مددجویاندادستان مرکز آذربایجان شرقی گفت: حمایت و مراقبت از خانواده زندانیان بخشی از چرخه اصلاح و تربیت است و در این زمینه نیازمند فرهنگ سازی صحیح در جامعه هستیم.

همزمان با چهل و سومین سالگرد شکوهمند انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان به همراه مدیر کل زندان‌های استان و مدیر عامل انجمن حمایت زندانیان تبریز با خانواده برخی از زندانیان نیازمند دیدار و از نزدیک وضعیت زندگی و مشکلات آنها را مورد بررسی قرار دادند.

بابک محبوب علیلو، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان تبریز گفت: دهه فجر همانطور که امام خمینی (ره) فرمودند مظهر شکوه و عظمت و فداکاری ملت ایران است.

وی بیان کرد: حمایت و مراقبت از خانواده زندانیان بخشی از چرخه اصلاح و تربیت است و در این زمینه نیازمند فرهنگ سازی صحیح در جامعه هستیم.

علیلو خاطر نشان کرد: حال اگر خانواده زندانی به ویژه خانواده‌های نیازمند مورد حمایت نباشند، نه تنها برنامه‌های اصلاحی و تربیتی زندان‌ها برای تحول زندانی کم اثر می‌شود؛ بلکه خانواده در معرض آسیب‌ها و تهدید‌های بیشتری قرار خواهد گرفت.

وی با آرزوی آزادی برای زندانیان، خانواده های آنها را به صبر در برابر سختی های پیش رو دعوت کرده و ادامه تحصیل فرزندان زندانیان را عامل مهمی برای دوری آنها از معضلات اجتماعی دانستند.

نصرتی مدیر عامل انجمن  حمایت زندانیان  تبریز با اشاره به تفاهم نامه فی ما بین انجمن و بانک مهرایران اظهار داشت  انجمن  تعداد زیادی از  خانواده های مددجویان  را به دریافت تسهیلات  برای ایجاد اشتغال به بانک ها معرفی نموده است. 
 
نصرتی حمایت از خانواده های زندانیان را از دیگر امور مربوط به انجمن دانسته و گفت: نیازمندی های این افراد اعم از مشکلات تغذیه، مسکن، درمان، تحصیل و غیره مورد رصد قرار گرفته و توسط این انجمن و تا حد امکان رفع می شود که البته برای رفع تمامی مشکلات نیازمند کمک های مردم و خیران هستیم.
 
در این بازدید ضمن اهداء بسته معیشتی ،  کارت هدیه و پوشاک به این خانواده ها به فرزندان زندانیان بی بضاعت تبلت نیز اهدا شد  .

 

شماره حساب
کمک به خانواده های زندانیان


شماره کارت بانک مهر ایران :          3645 0474 7370 6063
شماره کارت بانک ملی :                4634 9904 9975 6037
شماره حساب بانک ملی :                      0105924719000
 

 

تماس با ما
آدرس : تبریز ـ جاده ائل گلی ـ فلکه خیام ـ 35 متری سینا ـ اول کوی مخابرات پلاک  22  ـ  انجمن حمایت از زندانیان
تلفن دفتر : 338 26 253 
تلفنخانه : 338 26 324   
مددکاری :338 26 238  
فکس :338 26 361